Sıkça Sorulan Sorular

Güzel Çiftlik Villaları hakkında, site sakinlerinin ve dışarıdan gelen soruların cevapları. Merak ettiğiniz sorular için [email protected] adresine e-posta atabilir veya bu sayfadaki soru cevap alanını kullanabilirsiniz.

Güzel Çiftlik Villaları, aidat gerektiren bir üyelik sistemine sahiptir, aidatlar da site sakinleri tarafından ödenir. Bu bütçeler ile sunulan olanaklardan yalnızca site sakinlerimizin yararlanması yönünde karar alınmıştır.

Sitemiz içerisinde 2 adet oyuncaklı 1 adet ise kum havuzu olmak üzere toplam 3 adet çocuklar için oyun alanı bukunmaktadır.

Site yönetimimizin aldığı kararlar neticesinde yönetim kadromuz değişiklik gösterebiliyor. Bu kararları takip etmek için sitemizdeki etkinlikler ve duyurular bölümüne göz atabilirsiniz.

Site içerisinde her evin öncelikle kendine ait ve tapuda geçen 2 araçlık otoparkının yanı sıra bina cepheleri boyunca otopark kullanımı sağlanmaktadır. Ek ihtiyaçlar için yönetim binamızın önündeki boş alanı tahsis etmekteyiz.

İki farklı hizmet sağlayıcı mevcut bunun yanında site içerisinde kendi altyapımızı da kullanıma açmış durumdayız sürekli abonelik istemeyen site sakinleri aylık aidatlarına ek olarak bu hizmetten faydalanabiliyor.

Sitemizin yönetim binasında genel bir yayın altyapısı için çanak bulunuyor, dileyen site sakinlere evlerine kuracağı küçük bir anten sistemi ile bu ortak ağa dahil olabilirler.

Site sakinlerimizin sağlığı birinci önceliğimiz olarak güvenlik kapısından girişlerde ateş ölçümü yapılmaktadır.

Sorularınızı Sorabilirsiniz

Yukarıda cevaplarını bulamadığınız sorularınız için aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize sorularınızı veya görüşlerinizi iletebilirsiniz.

  Duyuru Listesi

  Seferihisar-Ulamış bölgesinin en geniş ve yönetimsel kabiliyetleri en yüksek villa sitesi.

  İletişim

  Ulamış mahallesi, Güzelçiftlik Doğa Yerleşim Konutları, 1474 sokak, No: 8

  Ofis Saatleri:

  Pts – Cts: 9:00 – 17:00

  Güzel Çiftlik Villaları © 2021. Tüm İçerik Hakları Yönetime Aittir.